Кучма вимагає у терористів звільнення заручників

Кучма вимагає у терористів звільнення заручників

Екс-президент України заявив представникам так званих «ДНР» та «ЛНР», що необхідно якомога швидше звільнити заручників і незаконно затриманих осіб.

Представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі, екс-президент України Леонід Кучма під час чергової відеоконференції Тристоронньої контактної групи нагадав усім сторонам, що звільнення заручників повинно відбутися за формулою «всіх на всіх».

Як повідомила в Facebook прес-секретар екс-президента України Леоніда Кучми Дарка Олефір, Тристороння контактна група по врегулюванню ситуації на Донбасі продовжує свою роботу. Зокрема, Оліфер повідомляє, що «сьогодні, під час спілкування по скайпу з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей, учасники зустрічі слухали доповіді українських і російських офіцерів з Спільного центру з контролю і координації».

Трехсторонняя контактная группа продолжает свою работуСегодня, во время общения по скайпу с представителями отдельных …

Posted by Дарка Олифер on 1 Апрель 2015 г.

За її словами, Кучма звернув увагу співрозмовників на виняткову важливість невідкладного забезпечення режиму повного припинення вогню і відведення важких видів озброєння під наглядом ОБСЄ. «Сьогодні виконання цих завдань стоїть на першому місці. Необхідно зробити все, щоб представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ змогли повністю і безперешкодно виконати свою роботу», — сказав Кучма під час відеоконференції.

Також, представник України в Тристоронньої контактній групі «звернув особливу увагу представників так званих «ДНР» і «ЛНР» на необхідність якомога швидше звільнити заручників і незаконно затриманих осіб.

Це повинно відбутися відповідно до формули «всіх на всіх», як це і передбачено Мінським протоколом. «Я також прошу розблокувати доставку міжнародної та української гуманітарної допомоги для постраждалих районів Донбасу», — підкреслив Кучма.загрузка...

Читайте також

Коментарі